Včelia materská kašička

Včelia materská kašička je fenomenálny včelí produkt a radí sa medzi silné biologické stimulátory.

Toto je čistá materská kašička, ktorá neobsahuje med

Viac informácií sa dočítate nižšie v popise

V PONUKE MÁME:

Hmotnosť Cena
15 g 12 €

 

KDE MÔŽEM KÚPIŤ ?

Category: SKU: MaterskaKasicka

Popis

Vlastnosti a použitie

Hlavným účinkom materskej kašičky je posilniť imunitný systém na úroveň, pri ktorej organizmus už sám bojuje s chorobou. Včelia materská kašička sa úspešne používa na prevenciu vážnych ochorení rôznych druhov. Vďaka jej použitiu dochádza k zníženiu fyzickej únavy a oslabenie, nervového napätia, obnovuje silu, zlepšuje chuť do jedla, zlepšuje spánok, pamäť a chuť pracovať.

Okrem toho, materská kašička zvyšuje odolnosť organizmu proti rôznym druhom infekcií,
zlepšuje celkovú vitalitu a zdravie všeobecne. Zlepšuje tiež proces tvorby materského mlieka  u žien, zlepšuje prácu srdca a pod jeho vplyvom metabolizmus a tiež zlepšuje funkciu  tráviaceho systému.

Použitie materskej kašičky

pomáha aktivovať enzymatický metabolizmus a zlepšuje bunkové dýchanie. Okrem toho má pozitívny vplyv na centrálny a periférny nervový systém, pomáha k lepšiemu vstrebávaniu glukózy a kyslíka mozgom, zlepšuje krvotvorbu, zlepšuje krvný obeh v mozgu a mieche a má proti kŕčové pôsobenie. Tiež obnovuje funkciu žliaz s vnútornou sekréciou.

Včelia materská kašička

je účinná protiradiačná, antimikrobiálna a baktericídna látka. Bráni rastu mikróbov a pôsobí ničivo na streptokoky, bacila tuberkulózy a hemoragického stafylokoka. Materská kašička obsahuje hydroxy-decenovú kyselinu, ktorá neutralizuje pôsobenie voľných radikálov, preto sa materská kašička používa pri liečení onkologických ochorení (lymfosarkom, adenokarcinóm, karcinóm Ehrlicha).

Okrem toho použitie materskej kašičky pomáha normalizovať krvný tlak, znižuje hladinu cukru v krvi a zlepšuje normalizovať stav po infarkte myokardu. Tiež sa materská kašička efektívne využíva pri liečbe neplodnosti a impotencie.

Je vynikajúci stimulátor aktivity kôry nadobličiek, urýchľuje vyvedenie ťažkých kovov z tela a podporuje vývoj kostného tkaniva, čo je efektívne pri zlomeninách. Materská kašička efektívne eliminuje vírus chrípky a tiež sa používa pri liečení podvýživy u detí od 2 do 7 mesiacov.

Včelia materská kašička by sa nemala užívať večer, pretože nabudzuje organizmus a zvyšuje tepovú frekvenciu, čo môže spôsobiť nespavosť. Taká reakcia organizmu je výsledkom tepovú frekvenciu, čo môže spôsobiť nespavosť. Taká reakcia organizmu je výsledkom kašičky. Veľké dávky materskej kašičky môžu spôsobiť poruchy nervového a endokrinného systému.

Liečenie včelou materskou kašičkou

Prevencia proti chrípke:
Treba užívať denne zmes včelej materskej kašičky s medom 1 čajová lyžička medu a 1 čajová lyžička ( 1g ) materskej kašičky ráno.

Pri vyčerpaní organizmu:
Účinne pôsobí materská kašička zmiešaná s medom (na 100g medu 3g materskej kašičky) podávaná po 1 lyžičke ráno.

Doporučené produkty